سریال زمین انسانها + عکس

ابوالحسن داودي كارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: هنوز بخش‌هايي ازتصويربرداري سريال در تهران باقي مانده است، تصويربرداري در تهران به اتمام نرسيده است و سريال بنا به دلايلي متوقف شده است.
داودي به علت توقف تصويربرداري اشاره نكرد و افزود: اميدوارم مسايل و مشكلات مرتفع شود و تصويربرداري از سر گرفته شود.
بنابراين گزارش، بخش‌هايي از سريال بايد در كشور آلمان تصويربرداري شود. اين سريال قرار است در فصل زمستان از شبكه تهران به روي آنتن برود.
«زمين انسان‌ها» داستان چند پزشك است كه در حال ورود به دوره تخصصي رزيدنتي بوده و در يك بيمارستان بزرگ مشغول به ادامه تحصيل هستند. هركدام از اين شخصيت‌ها پيشينه و زندگي گذشته‌اي دارد كه در طول مجموعه به آن پرداخته مي‌شود و خصوصيات جذاب آنها را براي بيننده روشن مي‌سازد.

سريال «زمين انسانها» به كارگرداني ابوالحسن داوودي و تهيه كنندگي بيتا منصوري در گروه فيلم و سريال شبكه تهران در 26 قسمت 45 دقيقه‌اي توليد مي‌شود.
در اين سريال علي نصيريان، سروش صحت، عسل بديعي، مائده طهماسبي، بهمن زرين‌پور، داريوش اسدزاده، افسانه ناصري، رضا آحادي، اميرمحمد زند و… ايفاي نقش مي‌كنند.

برای دیدن عکس ها در اندازه واقعی بر روی آنها کلیک کنید

منبع : www.Aksmod.ir

درباره‌ی ادمین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>