سریال ازياد رفته (همراه گالری عکس)

گروه سازنده مجموعه تلویزیونی «از یاد رفته» این روزها در شمال به سر می‌برند تا تصاویر را ضبط كنند.
كارگردان این كار فریدون حسن‌پور است كه البته فیلم‌نامه هم به قلم او در 26 قسمت نوشته‌شده‌است. علی لدنی تهیه كنندگی این مجموعه را برعهده دارد.
این كار به مقاومت انسان‌ها در برابرشرایط دشوار زندگی می‌پردازد. زندگی قهرمانان در یك دوره 40 ساله تعریف می‌شود.
محمدرضا فروتن، سپیده خداوردی، صادق صفایی، عمار آقایی، پوریا امیری، بهمن صادقی، سیاوش چراغی‌ور، مهدی بوستان‌پرور، آتیه جاوید و… بازیگران این مجموعه هستند.
البته این ها تمام بازیگران «از یاد رفته» نیستند. به تدریج و بنا به نیاز فیلم‌نامه بازیگرانی چون فاطمه صادقی، علیرضا خمسه، حسین عابدینی و مهران رجبی به سرصحنه می‌آیند تا روایتگر این زندگی 40 ساله باشند.
حدود چهارماه است كه تصویربرداری كار شروع شده است و پس از اتمام تصویربرداری در تنكابن گروه به تهران می‌آیند تا ادامه تصاویر را ضبط كنند. بعد از پایان این مرحله، گروه به كویر خواهند رفت. بنا به نیاز فیلم‌نامه كه بخشی از داستان در اروپا می‌‌گذرد گروه برای تصویربرداری به اروپا هم خواهند رفت.حال باهم داستان این مجموعه تلویزیونی را دنبال می‌كنیم.

این آقایی كه می‌بینید كسی نیست جز فریدون حسن‌پور، كارگردان، كه در حال راهنمایی كردن بازیگران است؛ كارگردان فیلم‌های «وقتی همه خواب بودند» و فیلم برگزیده «نشانی» كه به تازگی در جشنواره سئول جایزه برده‌است. او به تازگی در جشنواره سائوپائولو هم برای فیلم «پای پیاده» برنده شده ‌است.

فروتن در این كار دو نقش بازی می‌كند، یكی منوچهر و دیگری شمس الله. الان او در نقش منوچهر است كه دارد به عكس پدر و مادرش نگاه می‌كند. درست حدس زدید؛ شمس الله پدر اوست.

بازیگر نقش گلرخ، سپیده خداوردی است. در حقیقت او مادر منوچهر است. داستان به نظر پیچیده شد. پس باید صبر كرد كه كار از شبكه اول سیما پخش شود.

عمار آقایی بازیگر جوانی‌های منوچهر است. به عبارت دیگر این جوانی‌های فروتن است.

این شمس الله است كه به همراه دوستش به دریا رفته. گریم فروتن در این‌كار، هم متفاوت است و هم زمان‌بر. به هرحال قرار است كه ما پیری‌های شخصیت فروتن را ببینیم.

درباره‌ی ادمین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>